شرکت پیشگام پاک پارسیان پدید​

در صنعت بسته بندی با برند گاماپک شناخته می شود با اتکا به الطاف خداوند، در ابتدا با نام تجاری صنایع بسته بندی ۱۱۰ از مهرماه ۱۳۷۸ در راستای تولید انواع لفاف های بسته بندی و پاکت سازی شروع به کار نمود و امروزه با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در صنعت چاپ، لمینت و کانورتینگ فعالیت می کند و با بکارگیری پیمانکاران مناسب قادر به ارائه کامل ترین لفاف های بسته بندی می باشد.

گاماپک ، بسته بندی سه طرف دوخت

تجهیزات و امکانات مجموعه گاماپک به صورت اختصاصی

  • ماشین تولید پاکت سه طرف دوخت three side seal 
  • ماشین تولید پاکت مرکز دوخت center seal
  • ماشین تولید پاکت ایستاده زیپدار stand up zipper 
  • ماشین تولید پاکت جعبه ای pouch Box – flat bottom 
  • ماشین تولید پاکت تجهیزات پزشکی v-pack
  • دستگاه نصب سوپاپ valve inserter

مدیران مجموعه

دکتر حمیدرضا طاهری آشتیانی

 

مدیر عامل شرکت پوشان پلاستیک و معاونت بازرگانی و توسعه گروه صنعتی پما ازموسسین مجموعه گاما پک می باشند که در صنعت بسته‌بندی انعطاف‌پذیر و لفاف های بسته‌بندی فعالیت دارند. وی نزدیک به بیش از بیست سال است که در حوزه‌های عمومی صنعت چاپ، از جمله عضو هیئت مدیره اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ و بسته بندی، عضو شورای سیاست گذاری صنعت چاپ در وزارت ارشاد، کمیته تدوین ضوابط بسته‌بندی وزارت بهداشت و کمیته ضوابط بسته‌بندی مؤسسه استاندارد به عنوان کارشناس مطلع و فعال مشغول به کار بوده است.

دکتر حمیدرضا طاهری آشتیانی
مهندس مجیدرضا طاهری آشتیانی

مهندس مجیدرضا طاهری آشتیانی

 

مدیر عامل شرکت پیشگام پاک و یکی از مالکین برند گاما پک می باشند که دارای بیش بیست سال سابقه در امور چاپ و بسته بندی و همچنین طراحی و ساخت انواع پاکت در حوزه لفاف های منعطف می باشند.