محصولات

پاکت ایستاده زیپدار

stand up zipper pouch

این مجموعه قادر به تولید پاکت های ایستاده زیپدار یا همان زیپ کیپ، به صورت ایستاده یا کف گاست می باشد و همچنین اجرای امکانات وخدماتی مانند : دسته، آسان باز شو ، کلاه مکزیکی، قالب و دایکات برروی پاکت ها به صورت طرح دار می باشد. انواع پاکت های استندآپ زیپدار برای بسته بندی آجیل وخشکبار، آبنبات وتافی، شیرینی وشکلات، قهوه وچای، قند وشکر، حبوبات وسبزیجات خشک، مکمل های غذایی و دارویی، بذرهای کشاورزی، غذای حیوانات و... قابل استفاده است .


مشاهده بیشتر

پاکت فلت باتم یا جعبه ای

Pouch Box – Flat Bottom

پاکت های فلت باتم به دلیل جذابیت و زیبایی خاصی که دارد بیشتر برای محصولات ارزشمند و حجیم توصیه می شود این نوع پاکت با داشتن پنجره و نیز کاست های شفاف کناری امکان رویت محتوای پاکت به جهت معرفی بهتر محصول استفاده می شود و همچنین قابلیت نصب سوپاپ در بسته بندی انواع قهوه رایج می باشد.


مشاهده بیشتر

پاکت سه طرف دوخت

three side seal

پاکت های سه طرف دوخت اعم از شفاف و متالایزی که بصورت پاکت سه طرف دوخت ساده و پاکت های چند لایه سه طرف دوخت زیپدار برای بسته بندی محصولات غذایی ووکیوم فرآورده های گوشتی نظیر: ماهی، میگو، کالباس، سوسیس، گوشت وانواع خشکبار و سبزیجات و ... مورد استفاده قرار می گیرند، این پاکت ها جهت بسته بندی بذر، سموم، و هر محصول دیگری که نیاز به وکیوم شدن دارند قابل مصرف هستند.پاکت های وکیوم سه طرف دوخت در انواع دو رو متالایز، دو رو شفاف، یک طرف متالایز یک طرف شفاف و دورو آلومینیوم ارائه می شوند. پاکت های وکیوم موجب افزایش زمان ماندگاری محصولات می شوند، زیرا مانع نفوذ هوا و سایر عوامل فساد مواد غذایی می باشند.


مشاهده بیشتر

پاکت مرکز دوخت

center seal pouch

یکی از ساده ترین و متداول ترین پاکت بسته بندی که از سالیان قبل مورد استفاده قرار می گرفته است پاکت مرکز دوخت می باشد این پاکت اغلب از مواد اولیه ارزان و ساده تولید می شود و اکثرا برای محصولاتی نظیر حبوبات، ماکارونی، ادویه، دستکش خانگی، اسکاچ و... استفاده می شود.


مشاهده بیشتر

پاکت چهار طرف دوخت مجازی

side gusset pouch

این نوع پاکت با توجه به اینکه یکی از حاشیه های آن دوخت واقعی خورده است اما سه حاشیه ی دیگر آن نیز دوخت خورده است لذا با ایده ی خلاق و مواذ اولیه متنوع و ارزان به پاکتی می رسیم که از ایستایی و جذابیت خوبی برخوردار است.


مشاهده بیشتر

پاکت تجهیزات پزشکی

V-Pack pouch

پاکت های وی پک جهت بسته بندی تجهیزات پزشکی وهمچنین استریل کردن بعد از بسته بندی قرار می گیرد این پاکت ها در کلاس 5 و 6 استریل قرار دارند. و نوع دیگر پاکت های بسته بندی پزشکی ویکتv-ket نام دارد که به صورت رول های 200 متری به مراکز درمانی عرضه می شود و به دو روش پلاسما و بخار آب قابل استریل شدن می باشند.

مزایای پاکت های وی پک و مدیکال

  • مقاومت بالا در محیط های مرطوب
  • سهولت در باز کردن بسته بندی
  • جلوگیری از خطای اپراتور در تشخیص محتوای بسته بندی
  • تنوع سایز
  • وزن سبک بسته بندی

مشاهده بیشتر

فیلم های بسته بندی

..................

............


مشاهده بیشتر
Buy now