محصولات

پاکت ایستاده زیپدار

پاکت ایستاده زیپدار

stand up zipper pouch

این مجموعه قادر به تولید پاکت های ایستاده زیپدار یا همان زیپ کیپ، به صورت ایستاده یا کف گاست می باشد و همچنین اجرای امکانات وخدماتی مانند : دسته، آسان باز شو ، کلاه مکزیکی، قالب و دایکات برروی پاکت ها به صورت طرح دار می باشد. انواع پاکت های استندآپ زیپدار برای بسته بندی آجیل وخشکبار، آبنبات وتافی، شیرینی وشکلات، قهوه وچای، قند وشکر، حبوبات وسبزیجات خشک، مکمل های غذایی و دارویی، بذرهای کشاورزی، غذای حیوانات و… قابل استفاده است .

پاکت فلت باتم (باکس پوچ)

Pouch Box – Flat Bottom

پاکت های فلت باتم به دلیل جذابیت و زیبایی خاصی که دارد بیشتر برای محصولات ارزشمند و حجیم توصیه می شود. این نوع پاکت با داشتن پنجره و نیز گاست های شفاف کناری، امکان رویت محتوای پاکت به جهت معرفی بهتر محصول استفاده می شود و همچنین نصب سوپاپ روی پاکت بسته بندی انواع قهوه امکان پذیر می باشد. و این پاکت جهت بسته بندی محصولاتی مانند : میگو، میوه ی خشک، خرما، چای و قهوه، مکمل های غذایی و دارویی و… کاربرد دارد.

پاکت فلت باتم (باکس پوچ)
پاکت سه طرف دوخت

پاکت سه طرف دوخت

three side seal

پاکت های سه طرف دوخت اعم از : شفاف و متالایزی که به صورت پاکت سه طرف دوخت ساده و پاکت سه طرف دوخت زیپدار برای بسته بندی محصولات غذایی و وکیوم فرآورده های پروتئینی نظیر: ماهی ومیگو، کالباس وسوسیس، محصولات آرایشی مانند: پودر ومایع دکلره، رنگ مو و سایر محصولات دیگر مانند : شوریجات و سبزیجات، آلوچه و لواشک، بذر، سموم و هر محصول دیگری که نیاز به وکیوم شدن دارند قابل مصرف هستند. پاکت های وکیوم سه طرف دوخت در انواع دو رو متالایز، دو رو شفاف، یک طرف متالایز یک طرف شفاف و دورو آلومینیوم تولید می شوند. مزیت های پاکت های وکیوم این است که موجب افزایش زمان ماندگاری محصولات (با توجه به مکش و تخلیه ی هوا از داخل محصول) و مانع نفوذ هوا و عوامل فساد مواد غذایی می شوند.

پاکت مرکز دوخت

center seal pouch

یکی از ساده ترین و متداول ترین پاکت های بسته بندی، پاکت مرکز دوخت می باشد. این پاکت اغلب از مواد اولیه ی ارزان و ساده تولید می شود و یکی از ویژگی های پاکت های مرکز دوخت این است که می تواند گاست هم داشته باشد که در این حالت از ایستایی بهتری برخوردار می باشد و اکثرا برای محصولاتی نظیر: حبوبات، ماکارونی، ادویه، دستکش خانگی، اسکاچ و… استفاده می شود.

 

پاکت مرکز دوخت
پاکت چهار طرف دوخت (سایدگاست)

پاکت چهار طرف دوخت (سایدگاست)

side gusset pouch

این نوع پاکت با توجه به اینکه یکی از حاشیه های آن دوخت واقعی و سه حاشیه ی دیگر آن دوخت مجازی خورده است پاکت چهار طرف دوخت (سایدگاست) اطلاق می شود لذا با ایده ی خلاق و مواد اولیه متنوع و ارزان به پاکتی می رسیم که از ایستایی و جذابیت خوبی برخوردار است و مناسب برای بسته بندی قهوه و نسکافه، آرد قنادی، پودر کیک، گچ قالب گیری، مکمل های خوراک دام و طیور و آبزیان می باشد.

پاکت تجهیزات پزشکی

V-Pack pouch

پاکت های وی پک جهت بسته بندی تجهیزات پزشکی و همچنین استریل کردن بعد از بسته بندی قرار می گیرد. این پاکت ها در کلاس ۵ و ۶ استریل قرار دارند و نوع دیگر پاکت های بسته بندی پزشکی ویکت (v-ket) نام دارد که به صورت رول های ۲۰۰ متری به مراکز درمانی اعم از: بیمارستان ها، دندان پزشکی ها و دامپزشکی ها عرضه می شود و به دو روش پلاسما و بخار آب قابل استریل شدن می باشند.

پاکت تجهیزات پزشکی
فیلم های بسته بندی - گامپک - بسته بندی گاماپک

فیلم های بسته بندی

Packaging Films

درتولید انواع لفاف های بسته بندی که به پاکت تبدیل می شوند انواع کاغذ با گرم های مختلف و فویل آلومنیوم با ضخامت های مختلف استفاده می شود اما متنوع ترین لایه در ترکیب لفاف های بسته بندی، فیلم های پلیمری هستند که به ترتیب فراوانی و کاربرد از این قرار می باشند